Śląskie Towarzystwo Biblijne


 
Śląskie Wydawnictwo Biblijne

Książki o tematyce biblijnej

1. "DZIEJE GRZECHU" - Władysław Karbowicz (kliknij!)

2. "POZA MURAMI BABILONU" - Władysław Karbowicz (kliknij!) 


Ciekawe pozycje książkowe;

Na wschodzie i na zachodzie bez zmian. Szatan podnosi wielką wrzawę. Kłamstwem, czy raczej szeregiem kłamstw, stara się zdusić prawdę. W księgarniach znaleźć można tysiące pozycji pozornie chrześcijańskich - kolorowych, pięknie wydanych, tajemniczych; mówiących o “miłości”, cudownych uzdrowieniach, “prorokach”, częstokroć “chwytających za serce”, a jednak dalekich od Boga i Praw objawionych w Biblii.

Zwiastują one innego Jezusa i inną ewangelię. Postaramy się na tym miejscu “oddzielać ziarno od plew”, polecając pozycje warte przeczytania, na tyle na ile są one w zgodzie z Pismem Świętym.


Recenzje i dyskusje

Jeżeli przeczytałeś wartą uwagi książkę o tematyce biblijnej, w której z Łaski Boga Jedynego autorowi dane było napisać coś istotnego, lub też odwrotnie, jeżeli po lekturze jakiejś pozycji chcesz przestrzec przed zawartymi w niej treściami – Napisz!

Forum dyskusyjne jest też otwarte dla wszystkich, którzy pragną zabrać głos w sprawach, ich zdaniem ważnych dla biblijnie wierzących chrześcijan.
Nowa Biblia Gdańska

 

Całe Pismo natchnione jest przez Boga oraz pomocne do nauki, do dowodu , do rewizji, do wychowania dzieci w sprawiedliwości;
aby człowiek Boga był przygotowany i wyposażony do każdego szlachetnego działania.

Zaś zaświadczam każdemu, kto słucha słów proroctwa tego zwoju: Jeśli ktoś doda do tego - Bóg doda na niego ciosów opisanych w tym zwoju. A jeśli ktoś ujmie ze słów proroctwa tego zwoju - Bóg ujmie jego część ze Zwoju Życia i ze świętego miasta; tych, co są opisane w tym zwoju.