Instytut Badań Modelowych Modelling Research Institute


Adres E-mail: model@biblest.com.pl

Informacja: Niektóre zbiory mogą być dostępne jedynie jako zbiory PostScript'owe. Programy do odczytu i druku  zbiorów PostScript'owych (z rozszerzeniem .ps, .eps, lub .prn), możesz uzyskać za darmo w sieci, pisząc na przykład na adres: adres_1  lub adres_2.

Podstawa działania

Instytut Badań Modelowych jest kreacjonistycznym instytutem naukowym i współdziała ze Śląskim Towarzystwem Biblijnym.

Podstawą działania Instytut Badań Modelowych jest wiara, która głosi, że istota i struktura nieożywionej części wszechświata, jest znana w pełni wyłącznie Bogu Jedynemu, Który Sam wszystko stworzył, i Który może z niej objawić każdemu człowiekowi, tyle ile zechce, a w szczególności może wskazać matematyczne/matematyczny modele/model nieożywionego świata.

Aby publikować na tej stronie, nie musisz być członkiem Instytutu Badań Modelowych. Jeśli jednak chcesz nim zostać, to musisz spełnić wymogi statutu, który po napisaniu do nas listu, możemy Ci przesłaćNowa Biblia Gdańska

 

Całe Pismo natchnione jest przez Boga oraz pomocne do nauki, do dowodu , do rewizji, do wychowania dzieci w sprawiedliwości;
aby człowiek Boga był przygotowany i wyposażony do każdego szlachetnego działania.

Zaś zaświadczam każdemu, kto słucha słów proroctwa tego zwoju: Jeśli ktoś doda do tego - Bóg doda na niego ciosów opisanych w tym zwoju. A jeśli ktoś ujmie ze słów proroctwa tego zwoju - Bóg ujmie jego część ze Zwoju Życia i ze świętego miasta; tych, co są opisane w tym zwoju.